Kaip parduoti per 30 sekundžių YouTube | B2B Marketing - Atradau.lt

1775 views
 

Kaip parduoti per 30 sekundžių YouTube - B2B Marketing. Šitas video turėtų sudominti vadybininkus bei verslo savininkus, kurie patys vykdo pardavimus, o taip pat ir YouTube filmų kūrėjus. Tuoj pamatysite ir išgirsite pavyzdį kaip pateikti savo verslą suprantama kalba per 30 sekundžių.

Pastebėjome, kad YouTube per pirmas 15 sekundžių filmą vidutiniškai palieka 30% žiūrovų, praėjus dar 15 sekundžių - dar 35% žiūrovų. Juk tai baisi netektis ir kodėl taip yra? Atsakymas - Tiesiog neįdomu.

Ar norite sužinoti kaip parduoti per 30 sekundžių YouTube?

Egzistuoja du pinigų uždirbimo būdai - sunkus ir lengvas. Pastarasis būdas tikiuosi patiktų daugeliui. Ir štai čia man kilo įdomus klausimas: kaip uždirbti pinigus pavyzdžiui pusryčiaujant? Ar kada susimąstėte, kad tai apskritai įmanoma.

Pasirodo taip, tai įmanoma. Yra tokia filosofija Givers Gain. Laimi besidalinantys. Lietuvoje ir pasaulyje, anksti ryte pusryčiauja verslūs žmonės ir dalinasi informacija bei naudingais kontaktais. Ir žinote...

Channel:  Atradau.lt
Topics:  Society
Polas Polas 

Mano kanalas polas zaidzia


God 

https://www.filmai.in/i2207547


Konstantinas Lotiuk 

Dėmesio prikaustymas turbūt yra Top 3 prioritetas pardavime.


Domasas 

Molainių g. 96-9, LT-37153 Panevėžys


Atradau.lt 

Naujas filmas kiekvieną antradienį 18.00 val. 🔴🔴 Naujas konkursas arba Kas pasiėmė marškinėlius https://www.youtube.com/watch?v=zPcGdI2P180